FAQ

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych efektów stosowania tabletek Silvets?

Już od pierwszych dni stosowania tabletek Silvets możesz spodziewać się obniżenia łaknienia i zwiększenia energii. Po kilku tygodniach zaobserwujesz u siebie działanie przeciwutleniające acai – wspomaganie procesu usuwania toksyn z organizmu, poprawę wyglądu włosów, skóry i paznokci, a każdego dnia regularnego stosowania - systematyczne spalanie kalorii i usuwanie zbędnego tłuszczyku.

Czy Silvets to produkt dla mnie?

Tabletki Silvets to propozycja dla Ciebie, jeśli pragniesz schudnąć skutecznie, w zgodzie z możliwościami swojego organizmu, bez efektu jojo. Sięgnij po nie, jeśli doceniasz naturalnie silnie działające ekstrakty i moc unikalnych formuł.

W jaki sposób Silvets wspomaga odchudzanie?

Tabletki Silvets działają w kompleksowy sposób – zmniejszają łaknienie, przyspieszają metabolizm, zwiększają spalanie tłuszczu, dodają energii i poprawiają samopoczucie, dzięki czemu chudniesz szybciej i uzyskujesz efekty, które łatwiej utrzymać.

Jak należy przyjmować Silvets?

W zależności od preferencji i oczekiwań dotyczących rezultatów, należy przyjmować 2-4 kapsułek Silvets dziennie. Najlepiej jest łykać tabletki dwa razy dziennie wraz z posiłkiem (np. wraz ze śniadaniem i obiadem).

Na jak długo starcza opakowanie?

W opakowaniu znajduje się 60 pastylek, które starczają na miesiąc podstawowej kuracji.

Czy Silvets powoduje jakieś skutki uboczne?

Tabletki Silvets zostały opracowane w staranny sposób na bazie naturalnych, bezpiecznych składników, które nie wywołują skutków ubocznych. Jeśli chorujesz przewlekle lub masz jakiekolwiek wątpliwości, przed przyjmowaniem pastylek, skonsultuj się z lekarzem.

Co w sytuacji, gdy nie będę zadowolony z rezultatów?

Producent pastylek Silvets jest pewny wysokiej jakości swoich produktów, dlatego zapewnia gwarancję niespotykaną na rynku – 90 dniowy okres, kiedy możesz oddać opakowanie w przypadku niezadowolenia.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Przesyłki kurierskie docierają zazwyczaj w trakcie 1-2 dni roboczych.

Czy tabletki Silvets są wysyłane za granicę?

Tak. Realizujemy zamówienia na całym świecie!

Zamów Silvets
i ciesz się najlepszymi efektami już teraz!