Opinie klientów

Izabela Nawrotek - przed
Izabela Nawrotek - po

Od urodzenie byłam pulchna. Z czasem niestety było coraz gorzej, moje poczucie wartości legło w gruzach, gdy miałam wystąpić jako świadkowa na ślubie przyjaciółki... a ważyłam 90 kilogramów przy wzroście 165 cm. W czarnej sukience nie wypadało iść, a wszelkie jaśniejsze barwy pokazywały bezlitośnie, bez jakiejkolwiek cenzury to, jak wyglądałam – dramat. Byłam załamana i w bardzo złym stanie. W końcu musiałam się zmobilizować, bo moja przyjaciółka nie widziała na moim miejscu nikogo innego, nie chciałam jej zawieść. Silvets pomogły mi osiągnąć upragniony cel! W pół roku uzyskałam wcześniej nieosiągalną dla mnie wagę 80 kilogramów. Poczułam się znacznie lepiej, a to dopiero początek... Mogę osiągnąć jeszcze więcej.

Izabela Nawrotek - Toruń
Ewa Lipska - przed
Ewa Lipska - po

Zawsze kochałam jeść i myślałam, że to nic wielkiego, do czasu, kiedy zaczęły się problemy ze zdrowiem – wysoki poziom cukru we krwi, otłuszczenie organów wewnętrznych, wysokie ciśnienie, cholesterol. Lekarz zalecił schudnąć. Jednak mobilizacja przyszła kiedy indziej – kiedy bezskutecznie od roku z narzeczonym staraliśmy się o dziecko, dowiedziałam się, że to najprawdopodobniej moja wina.... Problemem była moja wysoka waga i konsekwencje z tym związane. Mój organizm się buntował, a ja chciałam tylko zdrowo i bezpiecznie schudnąć nie tylko dla siebie, ale również po to, aby zostać mamą. Dlatego sięgnęłam po Silvets i to był bardzo dobry wybór, zadbałam o siebie w naturalny i bezpieczny sposób, spełniłam w końcu swoje marzenia.... Po ciąży też sięgnę po Silvets.

Ewa Lipska - Zamość
Paweł Kropidłowski - przed
Paweł Kropidłowski - po

Nie ma idealnych rozwiązań, są tylko te, które pomagają bezpieczne zrzucić nadmiar kilogramów i chronią przed efektem jojo, a do tego dają kopa do ćwiczeń. Wiem o tym aż za dobrze, mam w tym temacie spore doświadczenie, bo wiele razy chudłem i tyłem na okrągło, ciesząc się i załamując, że znowu się nie udało. To, co widziałem na wadze stało się moim przekleństwem, a to, co oglądałem w lustrze - sprawiało, że czułem się fatalne. Po tabletkach Silvets w końcu schudłem 6 kilogramów w 2 miesiące i tak już zostało! Nie tyję już! A do tego mam powera, tyle planów i tak wiele energii. Mam cel jeszcze zrzucić około 10 kilogramów! To się uda! Teraz wiem, że tak.

Paweł Kropidłowski - Katowice
Justyna Słowik - przed
Justyna Słowik - po

Niestety na grubsze osoby patrzy się przez pryzmat ich słabej woli, niedoskonałości ich ciała, tłuszczu. Nikt nie zadaje sobie trudu, by poznać Cię, sprawdzić, jaka jesteś naprawdę. Można się oszukiwać, ale prawda jest taka, że wygląd jest dzisiaj bardzo ważny. Polecam Silvets, który wspomaga dbanie o siebie! Ważyłam 85 kilogramów, a teraz tylko 60. Mi się udało! Jestem przeszczęśliwa.

Justyna Słowik - Lublin
Zamów Silvets
i ciesz się najlepszymi efektami już teraz!